niedziela, 22 czerwca 2014

Wyniki konkursu

Z: Czeeeść, Pysiaczki! Po ogromie problemów duchowo-technicznych, znów jesteśmy z Wami! :3 Dzisiaj nie będzie pocztówek (te dopiero w następnej notce), ale za to ogłosimy wyniki konkursu :3

M: Wreszcie jesteśmy razem i w związku z tym postanowiłyśmy skonsumować nasz związek, wyłaniając zwycięzców (to czyni was tak trochę naszymi dziećmi :3)!
Przepraszam, że ja tak z kapcia, ale dzisiaj taki pochmurny dzień, Zdzichu wykorzystał wszystkie powitania, które miałam w zapasie, także ten no... heloł.
Chciałyśmy tylko jeszcze wyrazić nasze... niezadowolenie? żal? Boli nas trochę to, że tyle osób odwiedza nasz blog (bo nie wierzę, że kilka osób byłoby w stanie w miesiąc nabić ponad tysiąc wejść), a nikt z was się nie udziela, nawet gdy proponujemy konkurs (o który niektórzy prosili), gdzie tak niewiele trzeba zrobić... To jest wszystko dla Was ludzie, chcemy z Wami nawiązać kontakt, przecież to cała idea Postcossingu i 'blogowania'  :(

Z: No dobra, chyba nie ma sensu przeciągać...

Po długim i skomplikowanym procesie ten-tegowania w głowie, stwierdzamy, że zwycienscom pierwszego w historii naszego bloga konkursu jeeeest...

DOMINIKA!!!

Zwycięski komentarz brzmi tak:
"Dla mnie pisanie z osobami z innych krajów jest okazją do zmiany swojego punktu widzenia danego kraju. Uwielbiam pokazywać swoim adresatom jaka piękna może być Polska, jak dobra może być "zupa z tych dziwnych buraków" i jak bezpiecznie może być w naszym kraju (o niedźwiedziach żyjących w domach nie wspominając ;) ). Pamiętam jak udało mi się nie raz zabłysnąć na geografii korzystając z wiedzy nabytej dzięki listom i jak pisanie pocztówek w obcych językach pomogło mi w uczeniu owych. Jednak chyba najbardziej podoba mi się to, że wszelkie formy postcrossingu pomagają otworzyć się nam na świat i nie być ograniczonym."


M: Dominika oczywiście dostanie od nas obiecane cztery pocztówki z naszego miejsca zamieszkania oraz jedną ekstra, ale w związku z tym jeszcze się z nią skontaktujemy :) 
Ale jest jeszcze drugi zwycięzca... mianowicie Daniel, który uchwycił dla nas moment równych 5000 wejść! :D Otrzyma od nas pocztówkę z podziękowaniami :) 


Z: W zasadzie to już wsio, co mieliśmy Wam do powiedzenia :3
Dziękujemy baaaaardzo wszystkim, którym chciało się wziąć udział w konkursie, wpisać te kilka zdań.... Naprawdę to doceniamy! Mam nadzieję, że ci, którzy poznali naszego bloga dzięki konkursowi, będą tu stałymi gośćmi ^^ Za tydzień wakacje, mamy w planach mały remont bloga... No i nową notkę! Miejcie nas na oku!

Kochamy Was!

Miś&Zdziś 

1 komentarz: