O nas

Przedstawiałyśmy się w pierwszej notce, ale komu chciałoby się szukać... Tak więc kilka informacji o nas + kontakt.

KAMA

Kama K, Kamczat, Miś- to właśnie ona, uczennica II klasy LO, profil biologiczno-chemiczny. Niewyżyty naukowiec. W czasie wolnym od nauki i postcrossingu pożera czyta książki, ogląda filmy i seriale oraz słucha muzyki. Udało jej się do tej pory odwiedzić Niemcy, ale marzy o podróży do Włoch. Na Postcrossingu możecie znać ją jako Miss Dreams- profil Kamy.


ZUZKA

Ana, Zdziś, Kot- druga z autorek bloga. Jako pierwsza odkryła "zabawę w kartki". Humanistka z zamiłowania, aktualnie uczennica I klasy LO o profilu humanistycznym właśnie. Fanka rocka, dobrych książek i seriali, które mają mało sezonów. Autorka krótkiego artykułu nt. Postcrossingu w gazecie dla gimnazjalistów i wielu opowiadań bez tematu. Jej postcrossingowa strona to princessofall- profil Zuzki.


Właścicielki jednakowych bluzek, kolczyków, pierścionków, okularów i toreb. Obie mieszkamy w pobliżu miasteczek- Kama niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego, Zuzka między Bełchatowem a Piotrkowem Trybunalskim. Obie kochamy podróżować, szczególnie razem. Notki piszemy online- spotykamy się twarzą w twarz tylko 2-3 razy do roku.

Skąd wziął się pomysł na bloga?
Ano Zdziś ma nadmiar czasu :) Do tego naoglądałyśmy się blogów innych postcrosserów i zapragnęłyśmy mieć własny. Okazało się to świetnym pomysłem, bo teraz mamy motywację, by wysyłać jeszcze więcej kartek, a te, które dostajemy, na bieżąco rejestrować, skanować i opisywać ^^

Dlaczego taka nazwa?
Może się kojarzyć z pocztą pantoflową, ale nie, to nie ma nic wspólnego :) Poszukiwałyśmy odpowiedniej nazwy bardzo długo, bo chciałyśmy, żeby to było coś więcej niż Miś and Zdziś Postcards, coś bardzo związanego z nami. A że jedną z rzeczy, które obie bezwarunkowo uwielbiamy, są nasze wyciorane trampki- wybór padł na Pocztówkę w Trampkach!

KONTAKT
Masz pytanie? Nie radzisz sobie z czymś na Postcrossingu? Masz problem z wypisaniem kartki po angielsku? A może po prostu chcesz pogadać? Pisz do nas!
Staramy się odpowiadać na każdy komentarz pod notką.

E-mail Zuzki: zuzcwik@o2.pl
E-mail Kamy: alittleshadowhunter@gmail.com

Instagram Zuzki: klik

Takie tam my, Zuzka-stworzenie z zębami "jak triceratops i bańkami", Kama- stworek z gniazdem na głowie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz